סיפורים מהקופסא

מכירים/ות מקום כזה שיש בו הכל?

חנה'לה אופה קטנה?

חנה'לה אופה קטנה?

נכתב על ידי Pardes Hanna Eat

חנה'לה, ע"ש חנה רוטשילד, היא מאפייה ובית קפה המתמחה בלחמי מחמצת, עשויים בעבודת יד, על-ידי הבעלם והאופה - יובל נצר. הלחמים עשירים בטעמים נפלאים וטומנים בתוכם מסורת ארוכת שנים של אפייה קלאסית נפלאה.

לצד הבאגטים צרפתיים, הכריכים עם סלטים טריים ומגוונים, הקוראסונים ומאפים, העוגות ועוגיות, תוכלו לטעום פלוט זיתים עם הפתעות גאודה, לחמניות ממולאות בשוקולד-צ'יפס ובימי שישי ניתן לרכוש גם ברד-פודינג! למביני בריאות מחכה על הבר - חטיף שיפון עם אגוזים, חמוציות וציפוי גרעינים.

השוס של חנה'לה מגיע ביום שישי לפנות בוקר, בו יוצאות החלות מהתנור. יש אפשרות להזמין חלה גדולה 1.9 ק"ג או לבחור מהמבחר שעל העגלה בכניסה - חלות מתוקות, חלות בצל, חלות מלאות, חלות כוסמין, חלות כוסמין לבן אורגני וחליות שוקולד.

וקבלו שת"פ, הכי פרדס חנה - כרכור שיש! בחנהל'ה תוכלו למצוא את הלחם האגדי שקיבל באהבה את השם "נוני ופורטונה", בית קפה וינטג' וחנות יד-שנייה שכל המקומיים מכירים. מדובר בלחם נדיר בטעמיו, שלא משנה איזו כמות נאפה ממנו- הוא נשאר על המדף לזמן קצר לפני שנחטף. הוא מכיל 100% כוסמין מלא, אגוזי מלך מבפנים וגרעיני חמניה ודלעת מבחוץ, חגיגה של טעמים, נפלא כטרי וגם כטוסט.
עקבו אחרי חנהל'ה

 סיפורים נוספים

יום האישה 2021

יום האישה 2021

בספר "חדר משלך" כתבה וירג'יניה וולף על חשיבותו של המרחב הפרטי הנשי, חלל שמאפשר לאישה ליצור את עולמה. לא רק יום אחד בשנה. ללא תלות באף אחד/ת. מרחב פרטי נשי שבו כל אחת מאיתנו יוצרת את עצמה כל יום מחדש. שנים אח"כ כתבה תרצה אתר הנהדרת את השיר "גשם הקשב לנשים". בשיר ממשיך הרעיון של וולף, ועובר אל הנשים לשינוי בחייהן. הנשים העומדות בחלון וממתינות מסמלות את הציפייה ליציאה של הנשים אל עבר העולם שבחוץ – עולם שבו הן יכולות לחוות את חייהן במלואם. יום האישה 2021. העצמה נשית הפך להיות מושג שגור בפי כולנו. לעיתים אפילו משתמשים בו לא...

המשך קריאה
לב ענק וחיבור עצום למקום ולקהילה

לב ענק וחיבור עצום למקום ולקהילה

"שלוות עולמים, פרדס חנה-כרכור, אקליפטוס ברוח, שורק בלוז כנעני". אהוד בנאי מכירים מקום כזה שיש בו הכל? נשים ואנשים מרקעים תרבותיים, חברתיים, אתניים ודתיים שונים שבוחרים כל יום מחדש- לחיות ביחד, לגור יחד, לבלות יחד, לאכול יחד! בפרדס חנה כרכור יש את כל הטוב הזה. יצאנו לפגוש את פסיפס הא.נשים דרך המסורות, התשוקות, האהבות והכישרונות, ופגשנו אנשים שהחלו את דרכם הקולינרית מיד אחרי הצבא, וכאלו שהגישו מזון לראשונה בחייהם אחרי גיל 40, כאלה שחלמו על עולם הקולינריה מגיל צעיר וכאלו שהמציאו את עצמם מחדש באמצע החיים... והבנו שלכולם מכנה משותף - לב ענק וחיבור עצום למקום ולקהילה! כל בעלי העסקים כאן פועלים מרצון...

המשך קריאה
פריטים 0
סכום ביניים 0.00 ₪
למעלה